Hakkımızda

Tema Gayrimenkul Yatırım

Tema Gayrimenkul Yatırım; 19.01.2024 yılında kurulan ve Adana'nın en gelişmiş, en tecrübeli, en kurumsal, en teknolojik, en geniş network ağına ve portföy havuzuna sahip yerel emlak markasıdır.

2000'li yılların başından itibaren Adana'ya emlak sektöründe çokça hizmet vermiş, değer katmış, meslektaş yetiştirmiş, gerek kurumsal franchise marka yönetimi gerek yerel marka yönetimlerinde yer almış ve kendisini hep daha iyi seviyelere çıkarmayı hedefleyip inovasyona ve teknolojiye önem veren 4 emlak firması artık tek bir çatı altında TEMA Gayrimenkul Yatırım olarak Adana'ya ve tüm danışanlarına hizmet vermeye devam ediyor.

Tema Gayrimenkul Yatırım'ın Kurucu Ortakları/Broker'ları

  • Aylin Sönmez
  • Yusuf Çete
  • Tayfur Erdoğan
  • Mustafa Ayan

Misyonumuz

Emlak sektöründe etik, tecrübeli, güvenilir, eğitimli, donanımlı, iş bitiren, teknolojiye ve inovasyona önem veren emlak danışmanları yetiştirmek ve müşterilerimize bu doğrultuda Adana’nın her yerinde en hızlı şekilde hizmet verebilmek. En önemli şey zaman, bunu sizden almıyor aksine size geri veriyoruz!

Vizyonumuz

Bizim en değerli varlığımız zamanımız, mümkün olan en kısa sürede en doğru fiyatla müşterilerimize teknolojik alt yapı ve inovatif fikirlerle gayrimenkulün her alanında hızlı bir şekilde hizmet sağlayabilmek ve kendimizi bu doğrultuda daha ileriye taşıyabilmek. Bizim için en önemli şey; hiç kimsenin engelleyemediği, önünde duramadığı, durduramadığı zamanınızı size geri vermek.

Henüz aradığınız gayrimenkulu bulamadınız mı?

Bizimle iletişime geçin, size en iyi seçenekleri sunalım.

Bize Ulaşın